French Guiana

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti French Guiana parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Prancūzijos Gvianoje

Ar norite perkelti į Prancūzijos Gvianą? Ar norite sužinoti, ar nekilnojamojo turto pardavimas Prancūzijos Gvianoje gali būti geras investavimas?

Gajana yra kontrastų žemė. Yra skirtingi ir gražūs kraštovaizdžiai, atsižvelgiant į orą, su visais ingredientais įsimylėti. Salut salos, į kurias kaliniai buvo nusiųsti ne taip seniai, turi keistą ir gyvą aplinką, kurioje gamta užimdavo pastatus.

Prancūzijos Gviana yra Prancūzijos užjūrio regionas, esantis Pietryčių šiaurės rytų pakrantėje. Dauguma jos teritorijos yra atogrąžų miškai. Sostinėje Cayenne pasižymi spalvingi kreolų namai ir atvirosios rinkos. Ji riboja Braziliją į rytus ir pietus, o iš vakarų - į Surinamą.

Manome, kad labai svarbu įvertinti informaciją prieš nusprendžiant, ar investuoti į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Prancūzijos Gvianoje.

Prancūzijos Gviana pristato du pagrindinius geografinius regionus: pakrantės segmentą, kuriame gyvena dauguma gyventojų, ir apatiškas ir beveik nepasiekiamas atogrąžų miškas, kuris nuolat kyla link ekonominių viršūnių Tumac-Humac kalnuose palei Brazilijos sieną. Keletas mažų salų yra įsikūrę prie pakrantės, trys salos "Iles du Salut Salvation", kuriuose yra velnio sala ir apleista "Ile de Connectable" paukštis, laikomas palei kruizą, kiek tai susiję su Brazilija.

"Cayenne" yra Gajanos sostinė, kuri taip pat yra didžiausias užsienio departamento miestas, įskaitant apie trečdalį viso šio departamento gyventojų ir galbūt geriausios vietos ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Prancūzijos Gvianoje.

Nors Gajana ir Surinamas nepriklausomai nuo jų kolonizatorių, atitinkamai Jungtinės Karalystės ir Nyderlandų, Prancūzijos Gviana dar neturėjo. Ji yra klasifikuojama kaip užjūrio teritorija; jo valiuta yra euro, o jos oficiali kalba yra prancūzų kalba, nors daugelis taip pat kalba apie kreolą.

Jo griežta aplinka, įskaitant karštą šilumą ir ryklius, buvo garsi 1969 m. Knygoje "Papillon", kuri vėliau tapo filmu "Dustin Hoffman" ir "Steve McQueen".

Ji yra didesnė nei Belgija, tačiau ji turi apie 250 000 žmonių.

Prancūzijos Gvianoje yra Portugalijos dydis. Tačiau čia gyvena tik 200 000 žmonių. Šalis negali kalbėti apie ekonomiką. Turbūt beveik nėra turizmo, be to, dėl to, kad jūrą kenčia rykliai, o bent jau iki jūros ji yra rudi upių nuosėdose. Nepaisant prastos dirvožemio kokybės, ar žemės ūkyje nėra. Keliai, kurie nusileidžia į Braziliją, yra daugiausia nepertraukiami, o vienintelis patikimas oro uostas pasaulyje yra kasdieninis skrydis į Paryžių Orly iš Rochambeau oro uosto sostinėje Kajenoje.

  •  
    Persikėlimas į Prancūzijos Gviana. Ekspatriata ir gyva Prancūzijos Gajana

        Šiandien Brazilijos, Surinamo ir Atlanto vandenyno ribose mūsų vadovo veikėjas yra realybė, kuri yra labiau unikali nei reta: Prancūzijos Gajana. Nekilnojamojo turto pirkimas Gajanoje gali būti geriausias pasirinkimas 2019 m. Investuotojams, norintiems eiti ir gyventi rojaus kampe, kuri ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 6916

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, French Guiana, Cayenne, Cayenne, .

35,821.91EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

200 m²
Namas dviejų aukštų, trys miegamieji, 4 vonios kambariai, balkonas, svetainė, valgomasis, virtuvė su pusryčių zona, skalbimo zona, carport, terasa, ga...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB